302 SE 7TH ST

CAPE CORAL, Florida 33990 · Lee County · Parcel 134423C4010710530

$304 509
Assessed Value
$304 509
Market Value
Annual Tax
$279 509
Taxable Value
Ownership
OwnerALVAREZ NIEVES RENIER &
Mailing Address302 SE 7TH ST CAPE CORAL FL 33990
Property Details
Year Built2024
Living Area2 244 sq ft
Lot Size10 019 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$66 215
Building Value$238 294
Just (Market) Value$304 509
Assessed Value$304 509
Exemptions-$50 722
Taxable Value$279 509
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de mayo de 2024 $378 990 01