3002 E 18TH ST

LEHIGH ACRES, Florida 33972 · Lee County · Parcel 114427L305017001B

$284 389
Assessed Value
$284 389
Market Value
Annual Tax
$284 389
Taxable Value
Ownership
OwnerCALVEIRO ERIC MICHAEL
Mailing Address5380 SW 11TH TER DAVIE FL 33328
Property Details
Year Built2024
Living Area2 279 sq ft
Lot Size10 890 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$10 498
Building Value$273 891
Just (Market) Value$284 389
Assessed Value$284 389
Taxable Value$284 389