298 BLUE SPRING TER

NORTH FORT MYERS, Florida 33903 · Lee County · Parcel 16432401000002980

$37 407
Assessed Value
$103 200
Market Value
Annual Tax
$12 407
Taxable Value
Ownership
OwnerBENTLEY MICHAEL JOHN
Mailing Address298 BLUE SPRING TER NORTH FORT MYERS FL 33903
Property Details
Year Built1987
Living Area816 sq ft
Lot Size3 049 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$66 619
Just (Market) Value$103 200
Assessed Value$37 407
Exemptions-$25 000
Taxable Value$12 407