2902 6TH ST SW

LEHIGH ACRES, Florida 33976 · Lee County · Parcel 364426L1070570080

$295 456
Assessed Value
$295 456
Market Value
Annual Tax
$295 456
Taxable Value
Ownership
OwnerALECTUS NABELLA
Mailing Address900 SE 3RD ST BELLE GLADE FL 33430
Property Details
Year Built2024
Living Area2 469 sq ft
Lot Size10 890 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$21 803
Building Value$273 653
Just (Market) Value$295 456
Assessed Value$295 456
Taxable Value$295 456
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de agosto de 2024 $343 000 01