2843 THOMAS ST

FORT MYERS, Florida 33916 · Lee County · Parcel 194425P1002200210

$43 326
Assessed Value
$204 136
Market Value
Annual Tax
$18 326
Taxable Value
Ownership
OwnerTYSON TIFFANY NICOLE
Mailing Address2843 THOMAS ST FORT MYERS FL 33916
Property Details
Year Built2008
Living Area1 893 sq ft
Lot Size6 011 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$22 610
Just (Market) Value$204 136
Assessed Value$43 326
Exemptions-$25 000
Taxable Value$18 326