2840 PARKER AVE

FORT MYERS, Florida 33905 · Lee County · Parcel 30432601000110180

$43 377
Assessed Value
$201 594
Market Value
Annual Tax
$18 377
Taxable Value
Ownership
OwnerCLEAR R A & VICTORIA L
Mailing Address2840 PARKER AVE FORT MYERS FL 33905
Property Details
Year Built1978
Living Area2 101 sq ft
Lot Size11 021 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$32 300
Just (Market) Value$201 594
Assessed Value$43 377
Exemptions-$25 000
Taxable Value$18 377