2825 WEST RD

FORT MYERS, Florida 33905 · Lee County · Parcel 30432601000010140

$28 394
Assessed Value
$189 802
Market Value
Annual Tax
$3 394
Taxable Value
Ownership
OwnerHADLEY JAMES C & SUSAN R
Mailing Address2825 WEST RD FORT MYERS FL 33905
Property Details
Year Built1978
Living Area1 490 sq ft
Lot Size10 498 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$32 300
Just (Market) Value$189 802
Assessed Value$28 394
Exemptions-$25 000
Taxable Value$3 394