2808 38TH ST W

LEHIGH ACRES, Florida 33971 · Lee County · Parcel 134426L4060580150

$228 280
Assessed Value
$228 280
Market Value
Annual Tax
$228 280
Taxable Value
Ownership
OwnerAMJD INTERNATIONAL LLC
Mailing Address12550 BISCAYNE BLVD #406 NORTH MIAMI FL 33181
Property Details
Year Built2024
Living Area1 206 sq ft
Lot Size10 890 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$16 150
Building Value$212 130
Just (Market) Value$228 280
Assessed Value$228 280
Taxable Value$228 280
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de enero de 2025 $309 000 01