27946 DOWNS DR

BONITA SPRINGS, Florida 34135 · Lee County · Parcel 364725B3000210310

$34 557
Assessed Value
$54 908
Market Value
Annual Tax
$27 454
Taxable Value
Ownership
OwnerEVANS ANNIE LAVERNE +
Mailing AddressPO BOX 165 BONITA SPRINGS FL 34133
Property Details
Year Built1970
Living Area576 sq ft
Lot Size3 398 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$36 338
Just (Market) Value$54 908
Assessed Value$34 557
Exemptions-$7 103
Taxable Value$27 454