2758 LIME ST

FORT MYERS, Florida 33916 · Lee County · Parcel 134424P3006090410

$46 284
Assessed Value
$193 063
Market Value
Annual Tax
$21 284
Taxable Value
Ownership
OwnerMCKINNON ARLEATHA ANA GREEN
Mailing Address2758 LIME ST FORT MYERS FL 33916
Property Details
Year Built1989
Living Area1 596 sq ft
Lot Size10 803 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$59 836
Just (Market) Value$193 063
Assessed Value$46 284
Exemptions-$25 000
Taxable Value$21 284