2738 LIME ST

FORT MYERS, Florida 33916 · Lee County · Parcel 134424P3006090330

$42 375
Assessed Value
$187 500
Market Value
Annual Tax
$17 375
Taxable Value
Ownership
OwnerCOBB RENATA
Mailing Address2738 LIME ST FORT MYERS FL 33916
Property Details
Year Built2002
Living Area1 506 sq ft
Lot Size14 636 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$66 740
Just (Market) Value$187 500
Assessed Value$42 375
Exemptions-$25 000
Taxable Value$17 375