27227 PULLEN AVE

BONITA SPRINGS, Florida 34135 · Lee County · Parcel 354725B20220A0010

$40 112
Assessed Value
$170 221
Market Value
Annual Tax
$15 112
Taxable Value
Ownership
OwnerJOHNSON MICHAEL E L/E
Mailing Address27227 PULLEN AVE #1 BONITA SPRINGS FL 34135
Property Details
Year Built1982
Living Area956 sq ft
Lot Size9 644 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$170 221
Assessed Value$40 112
Exemptions-$25 000
Taxable Value$15 112
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de agosto de 2024 $100 11