2604 73RD ST W

LEHIGH ACRES, Florida 33971 · Lee County · Parcel 014426L2050550130

$278 672
Assessed Value
$278 672
Market Value
Annual Tax
$278 672
Taxable Value
Ownership
OwnerCORTES VICTOR MANUEL JR
Mailing Address750 E 5TH ST HIALEAH FL 33010
Property Details
Year Built2024
Living Area2 272 sq ft
Lot Size10 890 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$16 150
Building Value$262 522
Just (Market) Value$278 672
Assessed Value$278 672
Taxable Value$278 672