2544 FIRST ST

FORT MYERS, Florida 33901 · Lee County · Parcel 134424P30090A2030

$36 793
Assessed Value
$105 944
Market Value
Annual Tax
$11 793
Taxable Value
Ownership
OwnerFOUS KIM WARD
Mailing AddressPO BOX 204 FORT MYERS FL 33902
Property Details
Year Built1971
Living Area856 sq ft
Lot Size4 754 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$105 944
Assessed Value$36 793
Exemptions-$25 000
Taxable Value$11 793