2504 33RD ST W

LEHIGH ACRES, Florida 33971 · Lee County · Parcel 134426L3111110120

$258 242
Assessed Value
$258 242
Market Value
Annual Tax
$233 242
Taxable Value
Ownership
OwnerALEMAN RONEL VALEA &
Mailing Address2504 33RD ST W LEHIGH ACRES FL 33971
Property Details
Year Built2024
Living Area1 909 sq ft
Lot Size10 890 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$16 150
Building Value$242 092
Just (Market) Value$258 242
Assessed Value$258 242
Exemptions-$50 722
Taxable Value$233 242
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de junio de 2024 $310 910 01