2354 NW 35TH PL

CAPE CORAL, Florida 33993 · Lee County · Parcel 314323C2043340270

$288 039
Assessed Value
$288 039
Market Value
Annual Tax
$288 039
Taxable Value
Ownership
OwnerMYJ INVESTMENT USA UC
Mailing Address10913 MOSS RD #915 ORLANDO FL 32832
Property Details
Year Built2024
Living Area2 507 sq ft
Lot Size10 803 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$44 413
Building Value$243 626
Just (Market) Value$288 039
Assessed Value$288 039
Taxable Value$288 039