233 SE 2ND ST

CAPE CORAL, Florida 33990 · Lee County · Parcel 134423C1011260160

$681 502
Assessed Value
$681 502
Market Value
Annual Tax
$681 502
Taxable Value
Ownership
OwnerBRAVO RAUL A CONCEPCION +
Mailing Address1818 SAVONA POINT CIR #105 CAPE CORAL FL 33914
Property Details
Year Built2024
Living Area5 126 sq ft
Lot Size10 054 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$71 060
Building Value$610 442
Just (Market) Value$681 502
Assessed Value$681 502
Taxable Value$681 502