233 EUGENIA AVE

FORT MYERS, Florida 33916 · Lee County · Parcel 174425P20170C0170

$26 460
Assessed Value
$69 445
Market Value
Annual Tax
$1 460
Taxable Value
Ownership
OwnerDANIELS CHIQUITA
Mailing Address233 EUGENIA AVE FORT MYERS FL 33916
Property Details
Year Built1959
Living Area904 sq ft
Lot Size6 882 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 840
Just (Market) Value$69 445
Assessed Value$26 460
Exemptions-$25 000
Taxable Value$1 460