2320 E MALL DR

FORT MYERS, Florida 33901 · Lee County · Parcel 364424P4000170000

$6 263 196
Assessed Value
$6 263 196
Market Value
Annual Tax
$6 263 196
Taxable Value
Ownership
OwnerSTORAGE CAP FORT MYERS LP
Mailing Address330 E CROWN POINT RD WINTER GARDEN FL 34787
Property Details
Year Built2024
Living Area119 415 sq ft
Lot Size104 457 sq ft
Use Code048
Valuation Breakdown
Land Value$678 971
Building Value$5 584 225
Just (Market) Value$6 263 196
Assessed Value$6 263 196
Taxable Value$6 263 196