232 OAKMONT PKWY

LEHIGH ACRES, Florida 33936 · Lee County · Parcel 31442713000000250

$138 029
Assessed Value
$168 276
Market Value
Annual Tax
$126 207
Taxable Value
Ownership
OwnerBERNARD JEANNE +
Mailing Address232 OAKMONT PKWY LEHIGH ACRES FL 33936
Property Details
Year Built1981
Living Area1 228 sq ft
Lot Size4 269 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$19 784
Just (Market) Value$168 276
Assessed Value$138 029
Exemptions-$11 822
Taxable Value$126 207