2304 CALADIUM RD

FORT MYERS, Florida 33905 · Lee County · Parcel 30432602000270250

$46 594
Assessed Value
$168 602
Market Value
Annual Tax
$21 594
Taxable Value
Ownership
OwnerHAWKINS RICHARD L & AMY M
Mailing Address2304 CALADIUM RD FORT MYERS FL 33905
Property Details
Year Built1979
Living Area1 035 sq ft
Lot Size9 801 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$32 300
Just (Market) Value$168 602
Assessed Value$46 594
Exemptions-$25 000
Taxable Value$21 594