2302 LOTUS RD

FORT MYERS, Florida 33905 · Lee County · Parcel 30432602000280130

$42 266
Assessed Value
$161 889
Market Value
Annual Tax
$17 266
Taxable Value
Ownership
OwnerDUNLAP GLENDA MAE
Mailing Address2302 LOTUS RD FORT MYERS FL 33905
Property Details
Year Built1981
Living Area1 698 sq ft
Lot Size8 799 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$32 300
Just (Market) Value$161 889
Assessed Value$42 266
Exemptions-$25 000
Taxable Value$17 266