225 SW 26TH TER

CAPE CORAL, Florida 33914 · Lee County · Parcel 354423C2018590600

$552 963
Assessed Value
$552 963
Market Value
Annual Tax
$552 963
Taxable Value
Ownership
OwnerDIMICELI SALVATORE J JR TR
Mailing Address225 SW 26TH TER CAPE CORAL FL 33914
Property Details
Year Built2024
Living Area5 168 sq ft
Lot Size10 019 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$74 290
Building Value$478 673
Just (Market) Value$552 963
Assessed Value$552 963
Taxable Value$552 963
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de enero de 2025 $540 000 01