2219 LOTUS RD

FORT MYERS, Florida 33905 · Lee County · Parcel 30432602000270570

$39 499
Assessed Value
$248 472
Market Value
Annual Tax
$14 499
Taxable Value
Ownership
OwnerTUCKER WENDY A
Mailing Address2219 LOTUS RD FORT MYERS FL 33905
Property Details
Year Built1978
Living Area1 869 sq ft
Lot Size9 540 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$32 300
Just (Market) Value$248 472
Assessed Value$39 499
Exemptions-$25 000
Taxable Value$14 499