2210 SE 28TH ST

CAPE CORAL, Florida 33904 · Lee County · Parcel 324424C2012280050

$437 843
Assessed Value
$437 843
Market Value
Annual Tax
$437 843
Taxable Value
Ownership
OwnerINGRAHAM LORA
Mailing Address7 LANING AVE PENNINGTON NJ 08534
Property Details
Lot Size10 019 sq ft
Use Code000
Valuation Breakdown
Land Value$339 958
Building Value$97 885
Just (Market) Value$437 843
Assessed Value$437 843
Taxable Value$437 843