2204 SW 3RD TER

CAPE CORAL, Florida 33991 · Lee County · Parcel 164423C1036870280

$356 818
Assessed Value
$356 818
Market Value
Annual Tax
$356 818
Taxable Value
Ownership
OwnerIDIAQUEZ CARLOS & ATZIMBA
Mailing Address2204 SW 3RD TER CAPE CORAL FL 33991
Property Details
Year Built2024
Living Area3 453 sq ft
Lot Size10 019 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$37 953
Building Value$318 865
Just (Market) Value$356 818
Assessed Value$356 818
Taxable Value$356 818
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de septiembre de 2025 $458 000 99