22 SUNVIEW BLVD

FORT MYERS BEACH, Florida 33931 · Lee County · Parcel 344624W4005000210

$2 851 521
Assessed Value
$2 973 114
Market Value
Annual Tax
$2 826 521
Taxable Value
Ownership
OwnerBOWMAN MICHAEL D +
Mailing Address7207 WINDRIDGE WAY BROWNSBURG IN 46112
Property Details
Year Built2006
Living Area7 852 sq ft
Lot Size11 979 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$1 589 716
Building Value$1 383 398
Just (Market) Value$2 973 114
Assessed Value$2 851 521
Exemptions-$50 722
Taxable Value$2 826 521