218 EUGENIA AVE

FORT MYERS, Florida 33916 · Lee County · Parcel 174425P2018K00160

$40 974
Assessed Value
$203 177
Market Value
Annual Tax
$15 974
Taxable Value
Ownership
OwnerCHAVEZ JOSE OLIVIO &
Mailing Address218 EUGENIA AVE FORT MYERS FL 33916
Property Details
Year Built1955
Living Area1 886 sq ft
Lot Size31 472 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$51 162
Just (Market) Value$203 177
Assessed Value$40 974
Exemptions-$25 000
Taxable Value$15 974