2121 COLLIER AVE

FORT MYERS, Florida 33901 · Lee County · Parcel 364424P1001001420

$96 823
Assessed Value
$127 424
Market Value
Annual Tax
$71 823
Taxable Value
Ownership
OwnerLENICK TERRANCE F +
Mailing Address2121 COLLIER AVE #420 FORT MYERS FL 33901
Property Details
Year Built1982
Living Area958 sq ft
Lot Size4 760 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$127 424
Assessed Value$96 823
Exemptions-$25 000
Taxable Value$71 823