2112 PARKER AVE

FORT MYERS, Florida 33905 · Lee County · Parcel 30432602000260270

$33 199
Assessed Value
$155 920
Market Value
Annual Tax
$8 199
Taxable Value
Ownership
OwnerMALONEY JAMES B & ALANA C
Mailing Address2112 PARKER AVE FORT MYERS FL 33905
Property Details
Year Built1985
Living Area1 396 sq ft
Lot Size9 801 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$32 300
Just (Market) Value$155 920
Assessed Value$33 199
Exemptions-$25 000
Taxable Value$8 199