2110 LOTUS RD

FORT MYERS, Florida 33905 · Lee County · Parcel 30432602000280370

$35 673
Assessed Value
$134 370
Market Value
Annual Tax
$10 673
Taxable Value
Ownership
OwnerRAMOS ELBA
Mailing Address2110 LOTUS RD FORT MYERS FL 33905
Property Details
Year Built1978
Living Area1 490 sq ft
Lot Size9 104 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$32 300
Just (Market) Value$134 370
Assessed Value$35 673
Exemptions-$25 000
Taxable Value$10 673