211 LANTERN LN

NORTH FORT MYERS, Florida 33917 · Lee County · Parcel 31432519000040110

$30 788
Assessed Value
$44 848
Market Value
Annual Tax
$22 424
Taxable Value
Ownership
OwnerKIRK RONALD
Mailing Address211 LANTERN LN NORTH FORT MYERS FL 33917
Property Details
Year Built1961
Living Area1 334 sq ft
Lot Size5 358 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$26 516
Just (Market) Value$44 848
Assessed Value$30 788
Exemptions-$8 364
Taxable Value$22 424