20969 THISTLE LEAF LN

ESTERO, Florida 33928 · Lee County · Parcel 304626E3080001620

$614 424
Assessed Value
$614 424
Market Value
Annual Tax
$614 424
Taxable Value
Ownership
OwnerWILLOWBROOK PROPERTY II LLC
Mailing Address10038 MIMOSA SILK DR FORT MYERS FL 33913
Property Details
Year Built2024
Living Area3 871 sq ft
Lot Size7 327 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$77 075
Building Value$537 349
Just (Market) Value$614 424
Assessed Value$614 424
Taxable Value$614 424
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de julio de 2024 $714 801 01