20809 NAPA LOOP

ESTERO, Florida 33928 · Lee County · Parcel 304627L30500B1048

$618 726
Assessed Value
$618 726
Market Value
Annual Tax
$618 726
Taxable Value
Ownership
OwnerFLANAGAN BRENDAN MICHAEL &
Mailing Address20809 NAPA LOOP ESTERO FL 33928
Property Details
Year Built2024
Living Area3 878 sq ft
Lot Size7 830 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$90 440
Building Value$528 286
Just (Market) Value$618 726
Assessed Value$618 726
Taxable Value$618 726
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de noviembre de 2024 $805 302 01
1 de mayo de 2024 $2 138 080 05