208 FLAME LN

NORTH FORT MYERS, Florida 33917 · Lee County · Parcel 36432408000080160

$41 150
Assessed Value
$80 547
Market Value
Annual Tax
$16 150
Taxable Value
Ownership
OwnerDEAN TIMOTHY M
Mailing Address208 FLAME LN NORTH FORT MYERS FL 33917
Property Details
Year Built1971
Living Area1 740 sq ft
Lot Size4 051 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$31 493
Just (Market) Value$80 547
Assessed Value$41 150
Exemptions-$25 000
Taxable Value$16 150