207 LINCOLN BLVD

LEHIGH ACRES, Florida 33936 · Lee County · Parcel 324427L2010070180

$37 728
Assessed Value
$158 814
Market Value
Annual Tax
$12 728
Taxable Value
Ownership
OwnerLORENZO SARA HERNANDEZ
Mailing Address207 LINCOLN BLVD LEHIGH ACRES FL 33936
Property Details
Year Built1979
Living Area972 sq ft
Lot Size10 010 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$15 343
Just (Market) Value$158 814
Assessed Value$37 728
Exemptions-$25 000
Taxable Value$12 728