20552 NAPA LOOP

ESTERO, Florida 33928 · Lee County · Parcel 314627L20500B9110

$412 396
Assessed Value
$412 396
Market Value
Annual Tax
$387 396
Taxable Value
Ownership
OwnerKASMAR CATHRYN L TR
Mailing Address20552 NAPA LOOP ESTERO FL 33928
Property Details
Year Built2024
Living Area2 452 sq ft
Lot Size9 725 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$105 524
Building Value$306 872
Just (Market) Value$412 396
Assessed Value$412 396
Exemptions-$50 722
Taxable Value$387 396
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de septiembre de 2024 $531 525 01
1 de marzo de 2024 $2 426 920 05