20297 NAPA LOOP

ESTERO, Florida 33928 · Lee County · Parcel 304627L30400C1176

$471 417
Assessed Value
$471 417
Market Value
Annual Tax
$446 417
Taxable Value
Ownership
OwnerTOMASELLI MARK & SARAH
Mailing Address20297 NAPA LOOP ESTERO FL 33928
Property Details
Year Built2024
Living Area2 953 sq ft
Lot Size7 830 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$90 440
Building Value$380 977
Just (Market) Value$471 417
Assessed Value$471 417
Exemptions-$50 722
Taxable Value$446 417
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de noviembre de 2024 $620 000 01
1 de abril de 2024 $650 000 01