202 E BOUGAINVILLEA RD

LEHIGH ACRES, Florida 33936 · Lee County · Parcel 334427L4100470160

$45 017
Assessed Value
$189 216
Market Value
Annual Tax
$20 017
Taxable Value
Ownership
OwnerPADRON GARCIA GISELA
Mailing Address202 E BOUGAINVILLEA RD LEHIGH ACRES FL 33936
Property Details
Year Built1959
Living Area1 810 sq ft
Lot Size9 984 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$20 995
Just (Market) Value$189 216
Assessed Value$45 017
Exemptions-$25 000
Taxable Value$20 017