2 SE 20TH CT

CAPE CORAL, Florida 33990 · Lee County · Parcel 174424C2013490490

$368 859
Assessed Value
$368 859
Market Value
Annual Tax
$368 859
Taxable Value
Ownership
OwnerALONSO ANNIEL
Mailing Address4026 WINKLER AVE #205 FORT MYERS FL 33916
Property Details
Year Built2024
Living Area3 517 sq ft
Lot Size10 498 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$71 060
Building Value$297 799
Just (Market) Value$368 859
Assessed Value$368 859
Taxable Value$368 859