19681 SUMMERLIN RD

FORT MYERS, Florida 33908 · Lee County · Parcel 12462303000001310

$117 650
Assessed Value
$117 650
Market Value
Annual Tax
$117 650
Taxable Value
Ownership
OwnerHOAG MARY ANN TR
Mailing AddressPO BOX 641 HANNIBAL MO 63401
Property Details
Year Built1986
Living Area793 sq ft
Lot Size1 830 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$53 295
Building Value$64 355
Just (Market) Value$117 650
Assessed Value$117 650
Taxable Value$117 650