1952 PACIFIC AVE

NORTH FORT MYERS, Florida 33903 · Lee County · Parcel 34432402000180010

$45 212
Assessed Value
$109 255
Market Value
Annual Tax
$20 212
Taxable Value
Ownership
OwnerVICKERY JOSHUA B &
Mailing Address1952 PACIFIC AVE NORTH FORT MYERS FL 33903
Property Details
Year Built1974
Living Area1 379 sq ft
Lot Size9 945 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$30 281
Just (Market) Value$109 255
Assessed Value$45 212
Exemptions-$25 000
Taxable Value$20 212
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de mayo de 2025 $15 000 98