1844 S MARKLEY CT

FORT MYERS, Florida 33916 · Lee County · Parcel 174425P4004001110

$33 106
Assessed Value
$143 654
Market Value
Annual Tax
$8 106
Taxable Value
Ownership
OwnerFLOURNOY RENA
Mailing Address1844 S MARKLEY CT FORT MYERS FL 33916
Property Details
Year Built1993
Living Area1 456 sq ft
Lot Size10 890 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$33 592
Just (Market) Value$143 654
Assessed Value$33 106
Exemptions-$25 000
Taxable Value$8 106