1813 NW 3RD AVE

CAPE CORAL, Florida 33993 · Lee County · Parcel 354323C3027000220

$366 829
Assessed Value
$366 829
Market Value
Annual Tax
$366 829
Taxable Value
Ownership
OwnerCALARCO ANTHONY & KRISTIE
Mailing Address1813 NW 3RD AVE CAPE CORAL FL 33993
Property Details
Year Built2024
Living Area3 821 sq ft
Lot Size10 019 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$32 300
Building Value$334 529
Just (Market) Value$366 829
Assessed Value$366 829
Taxable Value$366 829
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de junio de 2025 $407 000 01
1 de marzo de 2024 $42 000 03