1770 EBENEZER CT

FORT MYERS, Florida 33916 · Lee County · Parcel 174425P4004000120

$28 376
Assessed Value
$141 431
Market Value
Annual Tax
$3 376
Taxable Value
Ownership
OwnerHOOD CHARLES E
Mailing Address1770 EBENEZER CT FORT MYERS FL 33916
Property Details
Year Built1973
Living Area1 320 sq ft
Lot Size7 667 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 840
Just (Market) Value$141 431
Assessed Value$28 376
Exemptions-$25 000
Taxable Value$3 376