1724 PARK MEADOWS DR

FORT MYERS, Florida 33907 · Lee County · Parcel 14452402017240010

$44 647
Assessed Value
$144 224
Market Value
Annual Tax
$19 647
Taxable Value
Ownership
OwnerCUSTER RITA A
Mailing Address283 WESTCHESTER RD #14 COLCHESTER CT 06415
Property Details
Year Built1979
Living Area1 596 sq ft
Lot Size958 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$52 084
Just (Market) Value$144 224
Assessed Value$44 647
Exemptions-$25 000
Taxable Value$19 647