17186 CASSELBERRY LN

FORT MYERS, Florida 33967 · Lee County · Parcel 07462503000000580

$32 841
Assessed Value
$72 352
Market Value
Annual Tax
$7 841
Taxable Value
Ownership
OwnerBOUCHER CONSTANCE
Mailing Address124 THOMAS HILL LEE ME 04455
Property Details
Year Built1981
Living Area1 051 sq ft
Lot Size2 526 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$40 375
Just (Market) Value$72 352
Assessed Value$32 841
Exemptions-$25 000
Taxable Value$7 841