1706 BIKINI CT

CAPE CORAL, Florida 33904 · Lee County · Parcel 184524C2008002010

$46 584
Assessed Value
$135 418
Market Value
Annual Tax
$21 584
Taxable Value
Ownership
OwnerGUTIERREZ HORACIO & DIXIE
Mailing Address1706 BIKINI CT #201 CAPE CORAL FL 33904
Property Details
Year Built1978
Living Area1 200 sq ft
Lot Size5 410 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$135 418
Assessed Value$46 584
Exemptions-$25 000
Taxable Value$21 584
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de abril de 2024 $235 000 01
1 de marzo de 2024 11