1703 JEFFERSON AVE

LEHIGH ACRES, Florida 33972 · Lee County · Parcel 114427L4060220140

$600 925
Assessed Value
$600 925
Market Value
Annual Tax
$600 925
Taxable Value
Ownership
OwnerRR & DE INC
Mailing AddressPO BOX 1534 LEHIGH ACRES FL 33970
Property Details
Year Built2024
Living Area4 784 sq ft
Lot Size21 784 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$20 995
Building Value$579 930
Just (Market) Value$600 925
Assessed Value$600 925
Taxable Value$600 925