1603 DELAWARE AVE

FORT MYERS, Florida 33916 · Lee County · Parcel 184425P3035020060

$38 472
Assessed Value
$100 214
Market Value
Annual Tax
$13 472
Taxable Value
Ownership
OwnerDAVIS JAMES ARTHUR &
Mailing Address1603 DELAWARE AVE FORT MYERS FL 33916
Property Details
Year Built1972
Living Area1 522 sq ft
Lot Size7 405 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 840
Just (Market) Value$100 214
Assessed Value$38 472
Exemptions-$25 000
Taxable Value$13 472